Služby

 CHOOSE YOUR LANGUAGE

Erotická masáž vychází z osnov klasické fyzioterapeutické masáže. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů, navození pocitu uvolnění a celkovou regeneraci, avšak na rozdíl od klasické masáže klade důraz na navození vzrušení od samého počátku, intimitu jedince a stimulaci smyslů.Podstatná část celkové délky erotické masáže je věnována masáži intimních partií, a proto je zcela běžnou součástí ruční vyvrcholení v průběhu či na konci erotické masáže. Erotické masáže mohou být také použity jako jistý druh sexuální terapie a mohou sloužit jako prostředek k povzbuzení libida nebo ke zvýšení schopnosti člověka pozitivně reagovat na smyslové podněty.
Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

Jak probíhá návštěva u nás ?

Po příchodu do salonu „Maho“ budete mile přivítán vybranou masérkou, která si Vás odvede do pokoje, kde bude probíhat samotná erotická masáž. Nabídne Vám zdarma lehké občerstvení (voda,cola ..popř.čaj,káva)  masérka se vás zeptá , zdali chcete věnovat speciálním pozornost některým partiím , například  jestli chcete věnovat více pozornosti některým partiím (nohy, záda a krk……..) nebo jestli necháte průběh masáže na šikovnosti masérky.
Po konzultaci Vašich potřeb Vás čeká společná sprcha s masérkou .Pokud preferuje samostatné sprchování, masérka se vrátí zanedlouho do pokoje, kdy už budete připraven na lůžku.
Samotná masáž začíná svléknutím masérky (které může být i více pozvolné) a nahá Vás začíná masírovat, je možné zvolit lap-dance , to vše samozřejmě můžete sledovat díky instalovaným zrcadlům, nebo jen můžete zavřít oči a nechat se hýčkat teplými doteky masérky , která Vás absolutně uvolní. U některých masáží Vás po chvilce začíná masírovat celým svým horkým tělem. Při masáži může docházet k vzájemným dotekům a hlazení, v případě oboustranných sympatií.
Standardní masáž pozvolna přechází do masáže erotické, kdy  masérka věnuje dostatek času intimním partiím (to samozřejmě i v průběhu celé masáže).
Po ukončení masáže si dopřejete další sprchu, při které se budete postupně vzpamatovávat ze skvělého zážitku a budeme doufat, že nás brzy znovu navštívíte.

 

Masáže pomocí rukou

Relaxační erotická Maho

Erotická masáž vychází z osnov klasické fyzioterapeutické masáže. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů, navození pocitu uvolnění a celkovou regeneraci, avšak na rozdíl od klasické masáže , klade důraz na navození vzrušení od samého počátku, intimitu jedince a stimulaci smyslů. Masírujeme  masažními oleji bez aroma. Tento masážní parafínový olej příznivě působí na pokožku a je vhodný pro citlivou pleť, protože neobsahuje parfémy, barviva a konzervační látky. (složení :Paraffinum Liquidum, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, D-Limonene, Linalool)

Masáž Lingamu

Masáž penisu lingamu má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Cílem  tantrické masáže lingamu není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí. Učí poznávat vlastní tělo, rozvíjí fantazii, harmonizuje tělo i duši a přináší zcela nové pocity z doteku a vzrušení. Mnohdy je chápána jako vyšší forma meditace a není vůbec spojována s vyvrcholením, ale především s prožíváním pocitů, a vzrušení.Masáž zakončena ručním vyvrcholením.
Masáž má tu sílu zbavit přijímajícího muže stresu a napětí. Pravidelná masáž dokáže zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu, protože se při ní střídá technika, která zajistí jeho pozvolné, ale důkladné prokrvení, s hlubokou relaxací a uvolněním.

 

Masáže body to body

 

 

 

 Masáž Hot body

Jde o body to body masáž , kdy masérka používá k masáži celé své žhavé nahé tělo . Jde o velmi příjemnou a erotikou nabitou masáž ,kterou si určitě velmi užijete . Je to naše nejoblíbenější masáž.

Masérka masíruje základním olejem a postupně přidává teplou masážní svíčku , masíruje i celým svým tělem,zadečkem body to body…Jde o velmi příjemnou masáž spíše relaxačního pojetí , která vás zejména v chladnějším počasí dokáže krásně prohřát a uvolnit vaší mysl. Jde o jednu z nejoblíbenějších masáží . Prospěšný účinek získáte z tepla masážní svíčky, jejíž součástí jsou i přírodní oleje . Po zapálení svíčky uvidíte jak z vosku vzniká hřejivý a hydratační masážní olej s příjemným aroma , která uvolní vaše ztuhlé svalstvo . Tělo i mysl touto transformací získává neopakovatelný zážitek . Neobyčejnost této masážní svíčky se zakládá na regeneračních , hydratačních i romantických účincích.

 

 

Mýdlová masáž

Mýdlová masáž představuje obdobu japonské nuru masáže a užívali si jí už sultáni ve svých harémech. Mýdlová masáž je body-to-body masáž s použitím speciální mýdlové pěny. Erotická mýdlová masáž je kombinace Thajské mýdlové masáže a turecké mýdlové masáže. Místo emulze a oleje masérka používá stále ohřívanou speciální pěnovou vodu s olejem. Masérka je zcela nahá a používá při masáži celé tělo. Převážně používá tření tělo na tělo a houbička s pěnou zajistí příjemný pocit na vašem těle. Mýdlová masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení na jejím konci. Oblíbeným doplňkem mýdlové masáže bývá footjob nebo lap dance. Tato masáž je vhodná v horkých dnech protože má chladivý účinek.

 

Sensual (body to body)

Jde o masáž zaměřenou na načerpání pozitivní energie do vašeho těla , získání klidu a probuzení vaší sexualní touhy.  Senzual erotická masáž je obohacená prvky tantrycké masáže . Masérka začíná masáž  tim ,že přikládá nahřátý ručník na Vaše tělo tak , aby se uvolnilo a prohřálo . Dělá to pomalým a tlakovým hmatem a pokračuje jemnou masáži zad už s teplým olejem . Při masáži se  střídají různé techniky ( hlazeni, jemné doteky, škrábání, poloha 69 a tělo na tělo)  kde ucitite příliv tepla a energií, které budou prostupovat celým vaším tělem . Celá masáž probíhá v klidném tempu tak, aby jste  mohli vychutnávat a vnímat jemné a žhavé doteky masérky a celého jejího těla . Cilem této masáže je uvolnění vašeho těla jak fyzicky tak psychicky  a načerpání pozitivní energie do vaší mysli . Samozřejmě načerpáte i značnou dávku sexuální energie , kterou vám na konci masáže masérka uvolní v bouřlivém orgasmu . Masáž je tak zakončena neopakovatelným dlouhým vyvrcholením , kdy ještě dlouho budete cítit jeho účinky i v  reálném světě.

 

Královská masáž

Královská masáž je kombinací všech hot-body masáží. Tuhle masáž si opravdu užijete , je pro skutečné fajnšmekry prostě to nejlepší ze všech masáží.  Obsahuje masáž hot-body (tělo na tělo) , senzual masáž a masáž lingamu. Masérka masíruje po celou dobu nahá a múžete se jí povrchově dotýkat.

 

Masáž pro ženy a páry

 

 

 

 

Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete však masérku povrchově hladit.

 

Doplňkové služby, pokud je masérka poskytuje:

Foot job, masáž prostaty, Lap dance, masáž masérky, Tenga egg vajíčko, lávové kameny

Tenga-egg….. co to vlastně je ?

Tenga Egg je skutečně velkým překvapením z Japonska! Uvnitř se ukrývá skutečně nenápadné vajíčko z velmi elastické směsi silikonů. Toto vajíčko má uvnitř ukrytý malý sáček s odpovídajícím lubrikantem, který se zčásti aplikuje dovnitř a zbytkem se potře otvor. Vajíčko se nasadí na žalud a poté je možno volným tahem celé vajíčko roztáhnout až ke kořeni penisu. Masáž se tím stává zajímavější, atraktivnější a vzrušivější.

Neposkytujeme klasický sex ani orál

Přijďte se nechat hýčkat ve světě Maho .

Otevřeno denně od 10:00 do 22:00.

Objednávat se můžete pomocí sms , WhatsApp , Viber nebo emailem: mahosalon@seznam.cz

mobil pro objednání : +420 733 411 639