O nás

Vítejte na stránkách relaxačního salonu MAHO.

Název našeho salonu Maho pochází z japonštiny a znamená zázrak, je to přesně to co pocítíte pod jemnými dotyky našich masérek . Proto Vás srdečně  zveme na erotické a relaxační masáže v Praze pro muže a ženy i páry ,prováděné nádhernými masérkami, v čistém a diskrétním prostředí v  Praze. Vaše soukromí je naprosto zaručeno , jsme ve vlastním samostatném objektu s předzahrádkou s oploceným parkovištěm . Máme velmi uklidňující příjemné pokoje ,vybavené velkými zrcadly a v  každém z nich je pro Vás připravena  relaxační atmosféra ,podtržená svitem vonných svíček a velmi příjemnou Chill out muzikou .Spojení těchto dvou věcí Vás přivede do příjemné nálady a připraví na naprosté blaho ,které pocítíte při dotecích našich krásných masérek .

Nabízíme luxusní erotické masáže a to Erotické masáže Maho : Relaxačně erotická Maho ,Masáž HotBody ,Sensual Body to body,Mýdlovou masáž ,Masáž Lingamu a ke každé masáži máte možnost přidat masážní vajíčko Tenga Egg. Samozřejmě jsme nezapomněli a masírujeme i páry, nebo se můžete nechat hýčkat dvěma masérkami najednou při čtyř-ruční masáži . Zakončení senzitivní masáží penisu nebo foot-job , lapdance , pokud masérka tuto službu poskytuje . Klademe velký důraz na důkladnou a erotikou nabitou masáž intimních partií s naprosto úžasným zakončením.

Řekněte si masérce o barvu pokoje která vám vyhovuje (až 256 možností barev) , nebo se nechte při masáži hýčkat pomocí světelné terapie.

 

Těší se na Vás  masérky z Maho………………….

 

 

Neposkytujeme klasický sex ani orál

Přijďte se nechat hýčkat ve světě Maho .

Otevřeno denně od 10:00 do 22:00.

Objednávat se můžete pomocí sms , WhatsApp , Viber nebo emailem : mahosalon@seznam.cz

mobil pro objednání : +420 733 411 639